Pokaż mi swoją biżuterię, a powiem ci, kim jesteś

W przypadku nieznajomych tym, czym kierujemy się w ich ocenie, jest to, jakie zostawili po sobie pierwsze wrażenie. Składa się na nie wiele czynników. Nie tylko to, co i jak powiedzą, ale również ich prezencja, czyli strój, fryzura czy wykorzystywane dodatki. Do tych ostatnich należy, chociażby biżuteria.

Człowiek towarzyski

Kobieta, która preferuje mocno wyróżniającą się biżuterię w duchu dużych kolczyków, długich naszyjników czy wyzywających pierścionków, z pewnością jest osobą, którą można określić mianem duszy towarzystwa. Spotkanie jej w trakcie wizyty na mieście bez osób towarzyszących i prowadzących wspólnie żywą konwersację będzie co najmniej podejrzane. Wszystko z powodu aury, jaką wytwarza – generującą pozytywną energię i chęć do działania.

Fanka elegancji

Złote pierścionki z cyrkoniami, perłowe kolczyki czy bogate w szlachetne kamienie naszyjniki – widząc tego typu biżuterię u płci pięknej, możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z elegancką kobietą. Przeważnie jest to osoba, która miłuje rodzinę i związane z nią tradycje oraz wartości. Bliżej jej do domatorki spędzającej jak najwięcej czasu w towarzystwie bliskich sercu osób, aniżeli fanki klubowych wieczorów. Przy tym warto zaznaczyć, że takie osoby decydują się przeważnie na tradycyjne aranżacje mieszkalne, emanujące spokojem.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Jeśli mowa o miłośniczkach ekskluzywnej biżuterii, stawiają one przede wszystkim na jakość i dokładność. Połowiczne działanie w przypadku takich kobiet nigdy nie wchodzi w grę, ponieważ nie będzie to w żadnym razie gwarancją bycia liderką. Wymagają wiele nie tylko od siebie, ale również innych ludzi. Dlatego wyroby jubilerskie w przypadku takich osób są niezwykle kosztowne, aby mieć pewność, że mowa o produktach najwyższej klasy.

Trendsetterka

Szukanie inspiracji tam, gdzie nikt by się nie odważył i stawianie na ryzykowne, ale efektowne akcenty jest właśnie domeną trendsetterek. Są to kobiety, których koloryt tyczy się zarówno osobowości, jak i noszonej biżuterii, możliwie jak najbardziej wyrazistej. Często jest ona odzwierciedleniem tego, co aktualnie jest modne. Mocno awangardowa, a przy tym niepowodująca uczucia chaotycznej czy nieprzemyślanej konstrukcji.

Podsumowanie

Oczywiście od każdej reguły istnieją wyjątki, stąd powyższe zestawienie nie musi znaleźć stuprocentowego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nie zmienia to jednak faktu, że noszona biżuteria jest w stanie wiele powiedzieć o danym człowieku. Klucz to czuć się jak najlepiej z własnym stylem.

 

Sprawdź ofertę biżuterii na https://ergold.pl